sanalbasin.com üyesidir

Sabri Öztürk’e Teşkilatlardan Tam Destek

22 Ekim 2015 Perşembe 13:13
sabri-ozturke-teskilatlardan-tam-destek

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun Milletvekili Adayı Av. Sabri Öztürk, taraflı tarafsız tüm Giresun seçmeninin takdir ve sempatisini kazandı.

 Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Giresun 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Sabri Öztürk, sempatik tavırları ile halka, siyasetin güler yüzlü tarafını gösterirken, herkesle ve her kesimle olan sıcak diyaloğu sayesinde de seçmenlerden tam not almayı başarmış gözüküyor.

 

Siyasete farklı bir bakış açısı kazandıran Öztürk, gittiği her ilçede seçmenler kadar parti teşkilatlarının da yoğun ilgisi ve desteğini arkasına alarak seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

 Öztürk’e olan bu ilgi ve alakanın Giresun’da Ak Parti’nin 3 milletvekilini zorlanmadan kazanacağı izlenimi verirken, aynı tempo ve azimle diğer vekil adaylarının da çalışması halinde 4-0 ihtimalinin uzak ve imkansız bir ihtimal olmayacağı son günlerde Giresun kamuoyunda en çok dillendirilen konuların başında geliyor.

 

İl ve İlçelerde yaptığı seçim çalışmaları sırasında öz eleştiri de yapan Öztürk, parti yöneticileri ve milletvekilleri olarak 7 Haziran seçimlerinde gerekli dersi çıkarıp, hak edilen yere tekrar gelinmesi için her türlü analizin yapıldığını ve bundan sonra vatandaşın hassas olduğu hususların çözümünde daha dikkatli ve gayretli olacaklarını dillendirdi.

 

Öztürk, seçim çalışmaları sırasında yaptığı değerlendirmelerde; Vatandaşların artık hizmete doyduğunu, yapılan hizmetler kadar vatandaş odaklı insani politikalarda üretilmesinin de siyasetçilerden beklendiğine dikkat çekerek “Önümüzdeki seçimin çok önemli bir süreç olduğunun bilincinde olup, ona göre hareket etmeliyiz. 7 Haziran seçimlerinde gerekli dersi çıkarıp, hak ettiğimiz yere tekrar ulaşmalıyız. Vatandaş hizmete doydu. Artık vatandaş insan odaklı politika istiyor” dedi.


Haberin etiketleri:

sabri öztürk


Haber okunma sayısı: 2706

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER