sanalbasin.com üyesidir

Milletvekili Öztürk, Mazbatasını Aldı.

06 Kasım 2015 Cuma 20:35
milletvekili-ozturk-mazbatasini-aldi

Doğankentli hemşehrimiz Nihat Öztürk, 1 Kasım Pazar günü yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Muğla’dan Milletvekili seçilmesi nedeniyle mazbatasını İl Seçik Kurulu’nda düzenlenen bir törenle aldı.


Öztürk, Milletvekili Mazbatasını almak üzere Muğla İl Seçim Kurulu’na eşi Mübeccel (Turfan) Öztürk ve kızı Tuana Öztürk ile birlikte geldi.

 

Törende bir konuşma yapan İl Seçim Kurulu Başkanı Haluk Okul, “İnşallah seçimler vatanımıza milletimize hayır olur. Muğla’da demokrasi tüm kurum ve kuruluşları ile aksaksız yürüyor. Güzel bir seçim dönemi yaşadık. Seçilen vekillerimizin memleketimize hayırlı işler yapacaklarına eminiz. Ben seçilen tüm milletvekillerimize başarılar diliyorum” dedi.

Mazbata töreninde konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ise duygu ve düşüncelerini “Milletimizin bu iradesinin sandığa yansımasından dolayı emeği geçen tüm vatandaşlarımıza ve Muğla halkına teşekkür ediyorum. Önümüzde 4 senelik uzun bir süre var. İnşallah Muğla’mızın kalkınması, Türkiye’mizin kalkınması için Muğla’mızın ihtiyaçlarının karşılanması için elimizden geleni yapacağımızı huzurunuzda söylemek istiyorum. Ben de tüm milletvekili arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadeleriyle dile getirdi.

 

 

 

Düzenlenen Mazbata törenin MHP’li Mehmet Erdoğan’ın mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Haluk Okul, AK Parti Milletvekili Hasan Özyer’in mazbatasını İlçe Seçim kurulu Başkanı Mustafa Şahin ve Nihat Öztürk’ün mazbatasını ise İl Seçim kurulu üyesi Bilal Saydam verdi. CHP li vekillerin ise mazbatalarını 10 Kasım Salı günü alacakları öğrenildi.

  

 

Tören çıkışı Adliye binası önünde partililer ve vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulunduğu Öztürk, kendine ait sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı paylaşımda ise duygularını şöyle ifade etti. “Bugün Milletvekili Mazbatamızı törenle aldık. Beni, bu mutlu ve gururlu günümde yalnız bırakmayan ve desteklerini her zaman hissettiğim sevgili eşim Mübeccel Öztürk’e, kızım Tuana'ya teşekkür ediyorum.

 

 

 

Millete Hizmet etmek maksadıyla çıktığımız bu kutlu yolda bizi başarıya ulaştıran Rabbime şükürler olsun. 

 

 

 

Bu süreçte, desteklerini her zaman hissettiğim teşkilat mensuplarımıza, özellikle ilçe başkanlarımıza, kadın kollarımıza ve gençlik kollarımızın kıymetli mensuplarına şükranlarımı sunuyorum.

 

 

 

Kıymetli Muğlalı Hemşerilerim; istikrarın devamı, tek başına güçlü iktidar, istiklalimiz, istikbalimiz ve gönül coğrafyamızdaki mazlumlar için 1 Kasım Genel Seçimlerini bir seçimden öte MEMLEKET MESELESİ olarak görüp, Türkiye'ye diz çöktürmek isteyenlere inat, "İlk Günkü Aşkla" AK PARTİ'ye destek verdiğiniz için teşekkür ediyor.”

 
Haber okunma sayısı: 2549

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER