sanalbasin.com üyesidir

Ak Parti Öztürk’le 2001 Ruhunu Yakaladı

23 Ekim 2015 Cuma 17:07
ak-parti-ozturkle-2001-ruhunu-yakaladi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun teşkilatı, Av. Sabri Öztürk ‘ün 3 üncü sıradan milletvekili adayı gösterilmesi ile birlikte yeni bir hava yakaladı.

Güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla seçmenlerin ve siyasetçilerin takdirini toplamayı başaran Ak Parti Giresun 3 üncü sıra Milletvekili Adayı Av. Sabri Öztürk’e önceki dönemde Ak Partide etkili siyaset yapmış isimlerin de destek vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Giresun’da Ak Parti teşkilatı ve geçmiş dönemlerde parti içerisinde aktif görev almış, Giresun siyasetinde söz sahibi kişi ve parti teşkilatlarının Av. Sabri Öztürk’e açık destek vermeleri, bunu da her platformda deli getirmeleri, 1 Kasım Milletvekili seçimlerinde Ak Parti’nin 4 üncü sıra milletvekilliğini zorlamaya başladığı söylemlerini de güçlü şekilde gündeme getirmeye başladı.

Ak Parti’nin Genel Merkezde en etkili isimlerinden biri olan eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, Ak Parti Giresun 1.Sıra Milletvekili Adayı Nurettin Canikli’nin Öztürk ile uyumlu bir çalışma içerisinde bulunması dikkatlerden kaçmazken, Ak Parti İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’nün de sürekli Öztürk’ün seçim çalışmalarında yanında olması, parti teşkilatların da olumlu bir hava estirmeye başladı.

Halen Milletvekilliği devam eden Dr. Turan Alçelik ve Adem Tatlı’nın yanı sıra partinin Giresun da etkili isimlerinden olan ve bir önceki dönemlerde Giresun Milletvekili olarak mecliste ilimizi başarı ile temsil etmiş olan Ali Temür, Mehmet Geldi ve Hasan Aydın’ın da Av. Sabri Öztürk ile birlikte görüntü vermesi, Belediye Başkanlarının da Öztürk’e tam destek vermesi sonucunda, seçmenler ve siyasi çevrelerce Ak Parti’nin Giresun da 3 milletvekilini zorlanmadan alacağı kanaatini güçlendirirken, bu birlik ve beraberlik görüntüsünün genişletilerek devam etmesi halinde 4-0 ihtimalinin de yüksek olduğu ifade edilmeye başlandı.Giresun’da Ak Parti’nin 2001 ruhunu yakaladığı dillendirilirken, “İlk Günkü Aşkla” sloganı ile çıktıkları yolda, Av. Sabri Öztürk’ün güler yüzlü, samimi ve kucaklayıcı tavrının da bu havanın yakalanmasında etkili olduğu belirtiliyor.

Öztürk’ün sadece kendi partisi ve partililerince değil diğer siyasi partilerin milletvekili, belediye başkanı ve teşkilatları tarafından da sıcak ve samimi bir şekilde karşılandığı ve taraflı tarafsız herkesin ortak görüşünün, Öztürk’ün Giresun da birleştirici bir unsun olduğu yönünde şekillenmeye başladığıdır.    
                                   

Haberin etiketleri:

sabri öztürk


Haber okunma sayısı: 2455

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER